快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Database μεταφορά για virtual dj 7 pro
Καλησπέρα παιδιά έψαξα εδω στο forum αλλα δεν κατάφερα να βρώ άκρη...... θέλω την βοήθεια σας ..... Χρησιμοποιώ εξωτερικό σκληρό δίσκο.... Μετά απο αλλαγή που έκανα σε λάπτοπ δεν μπορώ να μεταφέρω απο το παλιό μου λάπτοπ στο καινούριο την database για να έχω μέσα πάλι ολα τα σκαναρισμενα τραγούδια και τα bpm των τραγουδιών .... όποιος μπορεί να βοηθήσει το ψάχνω τώρα 5 μέρες ευχαριστώ !!!!!!
 

发表时间 Thu 29 Jun 23 @ 9:21 pm
djadamxControlleristMember since 2006
Το vdj δημιουργεί db σε κάθε δίσκο, άρα κ στον εξωτερικό που χρησιμοποιείς. Αν εκεί είναι η μουσική σου τότε δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτε άλλο.
 

发表时间 Fri 30 Jun 23 @ 10:12 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
χρησιμοποιεις το 7? η το γραψες κατα λαθος?
 

发表时间 Fri 30 Jun 23 @ 12:37 pm
Και όμως έβαλα τον σκληρό και δεν είναι περασμένα με το καινούργιο λάπτοπ....... Ναι τα 7 χρησιμοποιώ
 

发表时间 Fri 30 Jun 23 @ 12:46 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
και θες να μεινεις στην 7? ουσιαστικα support δεν θα υπαρχει γιατι ειναι παλια εκδοση .. Γιατι υπαρχει μια διαδικασια ωστε να εκσυγχρονιστουν και να μετατραπουν για 8...
 

发表时间 Sun 02 Jul 23 @ 9:37 pm
Ναι απλά φοβάμαι αν θα είναι λειτουργικό και χωρίς προβλήματα.... γενικά ότι παίζει σωστά δεν το αλλάζω εύκολα 😂😂😂
 

发表时间 Sun 02 Jul 23 @ 9:47 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
φιλε η 8 εχει τεραστιες διαφορες...και πρωτα πρωτα στην ποιοτητα ηχου...μη το σκεφτεσαι καν..
 

发表时间 Sun 02 Jul 23 @ 10:23 pm