快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΣΤΑ HOTCUE ΣΕ ΕΝΟΤΗΤΑ
Καλησπερα ομαδα ,
εχω κατεβασει στο γραφειο μου χωρις να κανω login το virtual .
Συνδεω πανω εναν εξωτερικο σκληρο και φτιαχνω απο μια ενοτητα στα hotcue ονομασιες .
Οταν παω να συνδεσω τον εξωτερικο σκληρο στο βασικο λαπτοπ που παιζω δεν βλεπει οτι εχω φτιαξει .
ενω στον εξωτερικο σκληρο εχει διμηουργηθει database .
Μηπως πρεπει να κανω συνδεση και στο γραφειο ? αλλα μετα θα μου πεταξει καποιο εκτος γιαυτο το αποφευγω .
Η Μηπως πρεπει να παρω την database που εχει διμηουργηθει στο γραφειο και να την πεταξω μεσα στον φακελο του virtual στο laptop που παιζω ?
 

发表时间 Thu 18 Aug 22 @ 4:00 pm
Επειδή δεν ξεκαθάρισες ακριβώς τι γίνεται, μερικές ερωτήσεις:

1) Το κομμάτι (ενότητα) στο οποίο φτιάχνεις τα hotcues βρίσκεται κι αυτό στον εξωτερικό δίσκο; Ή π.χ. βρίσκεται στον φάκελο Downloads και το μεταφέρεις στον εξωτερικό ΑΦΟΥ φτιάξεις τα hotcues ?
2) Στο βασικό laptop βλέπεις τα hotcues αλλά όχι τα ονόματα;
3) Για να μην κυνηγάμε φαντάσματα, και οι δύο υπολογιστές τρέχουν Windows και ο εξωτερικός δίσκος είναι φορμαρισμένος σε NTFS, σωστά; Και επίσης και στους δύο υπολογιστές ο χρήστης είναι Administrator με πλήρη δικαιώματα ανάγνωσης και εγγραφής αρχείων στον εξωτερικό. Σωστά;

Σημείωση:
Σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση μην πάρεις την βάση δεδομένων από τα Documents\VirtualDJ και την βάλης στον εξωτερικό δίσκο.

Απάντησε στις παραπάνω ερωτήσεις και θα βρούμε τι φταίει.
 

发表时间 Fri 19 Aug 22 @ 11:35 am