快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Πρόβλημα αναβάθμιση

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

lakis69PRO InfinityMember since 2011
Θα αρχίζω να βρίζω πολύ άσχημα... όλα σε εμένα συμβαίνουν δεν μπορώ να καταλάβω...

Πριν λίγο άνοιξα το πρόγραμμα και μου εμφανίζει να κάνω αναβάθμιση κάτι όπου είχα κάνει και το ήξερα και μου φάνηκε παράξενο που μου ειπε να ξανά κάνω.. υπέθεσα ότι μπορεί να είναι κάτι νέο που δεν το είχα κάνει... με το που κάνει την αναβάθμιση μου τα γαμ... σε όλα... τα τραγούδια δεν έχουν χρώμα δεν εμφανίζει τα αστεράκια και πολλα τραγούδια μου τα βγάζει τα γράμματα κινέζικα ότι δεν αναγνωρίζει την γραφή τούς.... την στοννννν συμβαίνει πάλι? Πήρα καινούριο μακ του 2017 και όλο έχω προβλήματα με το 2021 ... στον 2012 έχω το 2020 και φτου σκόρδα δεν κάνει τίποτα... το σκ έχω γάμο και την γα... σα αν είναι έτσι του 2017 .
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 12:48 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Θα με τρελάνει μην αρχίσω και βρίζω.... έκλεισα τον υπολογιστή ενώ πριν τον είχα κάνει επανεκκίνηση μήπως στρώση και ήταν το ίδιο.. και τώρα έκλεισα τον υπολογιστή και τον ξανα άνοιξα να δω μήπως μπορώ να κάνω κάτι και .... είναι όλα όπως πριν ... θα με τρελάνει?
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 12:52 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Βρηκα γιατί το διόρθωσε... πριν το κλείσω άλλαξα την data base με μια πιο παλιά που ειχα backup και διορθώθηκαν όλα... τωρα έβαλα πάλι την ίδια που είχε πριν και μου το ξανα έκανε... θα βάλω πάλι την παλιά data να δω αν το διορθώσει
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 12:56 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Έβαλα την back up data και έστρωσε... τι γίνετε μην τον πετάξω στα σκουπίδια το 17 μου μέσα
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 1:00 am
Στείλε τις 2 database να ρίξουμε μια ματιά.

Σημείωση: Δεν έχω ακούσει μέχρι τώρα περίπτωση που η database να έπαθε κάτι λόγω αναβάθμισης.
Όμως τα MAC είναι πολύ πιο ευαίσθητα με την ασφαλή κατάργηση των δίσκων. Οπότε υπάρχει περίπτωση αν μιλάμε για εξωτερικό δίσκο η database να έπαθε κάτι λόγω αποσύνδεσης (έστω και προσωρινής) του δίσκου, ακόμα κι αν το MAC ήταν κλειστό την ώρα που έγινε.
Σε κάθε περίπτωση, στείλε την "χαλασμένη" και την "σωστή" ΒΔ να ρίξουμε μια ματιά μήπως καταλάβουμε τι έγινε.
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 7:55 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Πως την στέλνω που εδώ? Δεν ήταν εξωτερικό δίσκο δεν δουλεύω εξωτερικό δίσκο
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 12:37 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
xalasmeni...
/Users/lakis/Desktop/xalasmeni data/database.xml

kali...
/Users/lakis/Desktop/database.xml

den ksero an to ekana sosta...malon oxi.. pos tis steno?
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 12:45 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
PhantomDeejay wrote :
Χμμμ. Ακόμα πιο περίεργο τότε.
Ανεβάσε τες σε κάποιο hosting όπως το WeTransfer και στείλε το Link στο gtsag@virtualdj.com


δεν εχω retransfer δεν ξερω τι ειναι... εχω dropbox αλλα δε το ξερω και πολυ καλα πως δουλευει
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 12:48 pm
Δεν χρειάζεται να έχεις λογαριασμό.
Απλά πας στη σελίδα https://wetransfer.com/ πατάς το "no thanks" αν σου ζητήσει αν θες να φτιάξεις λογαριασμό και τα υπόλοιπα είναι απλά.
Πατάς πάνω αριστερά το σταυρό για να προσθέσεις αρχεία, γράφεις από κάτω το email σου και το email που θες να στείλεις τα αρχεία και πατάς το κουμπί transfer.
Πιο απλό δεν γίνεται!
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 12:54 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Οκ θα το δοκιμάσω πιο μετά γιατί ξύπνησα τώρα... δεν μπορώ να το στείλω από το email μου στο email που μου έστειλες η είναι μεγάλο αρχείο και δεν το σηκώνει? Πάντως τώρα που βλέπω της λίστες μου ,κάποια τραγούδια ενώ υπάρχουν στους φακέλους μου τους βγάζει ότι δεν υπάρχουν στην λίστα
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 1:03 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Αν το έκανα σωστά το στέλνω αλλα είναι στο 22% και λέει θέλει 2 ώρες ακόμα
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 2:00 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Θα μας τρελάνει και αυτο ... έπεσε στο 4% και λέει 13 ώρες
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 2:03 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Έτσι όπως το βλέπω αυτό δε θα ανέβει ποτε...

Αλλα ας τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή για να βγάλουμε μια άκρη... είχε αυτές της μέρες νέο update? Το τελευταίο που ειχα κάνει ήταν αυτό με τα χρώματα στους φακέλους και από ότι πρόσεξα πάλι το ίδιο μου έβγαλε που ειχα κάνει... αν δεν είχε νέο update, γιατί να μου ξανά βγάλει το ίδιο?
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 2:27 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Δεν μπόρεσα να στο στείλω μου έσπασε τα νεύρα... έφτανε στο 31% έπεφτε στο 4 ανέβαινε στο 21 έπεφτε στο 5 και αυτο κρατησε 2 ώρες... το έκλεισα και έφυγα... κάποιον άλλον τρόπο να το στείλω?
 

发表时间 Fri 16 Jul 21 @ 7:24 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)