快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Software επεξεργασίας ήχου

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Έχω κάποια παραδοσιακά κομμάτια που δεν έχουν σταθερό BPM και θέλω να κάνω μια προσπάθεια να τα φτιάξω λίγο.
Έχετε να μου προτείνετε κάποιο εργαλείο;

Ευχαριστώ ...
 

发表时间 Mon 13 Apr 20 @ 8:30 am
Εάν δεν έχεις ιδιαίτερες - πολύπλοκες απαιτήσεις και ψάχνεις κάτι σε free, το Audacity (Windows) θεωρώ ότι σου κάνει...
 

发表时间 Mon 13 Apr 20 @ 8:54 am
Theios Giorgos wrote :
Εάν δεν έχεις ιδιαίτερες - πολύπλοκες απαιτήσεις και ψάχνεις κάτι σε free, το Audacity (Windows) θεωρώ ότι σου κάνει...


Ευχαριστώ Theios Giorgos αλλά λογικά χρειάζομαι κάτι που να του ορίζεις tempo και να βλέπεις το beat grid ...

 

发表时间 Mon 13 Apr 20 @ 9:55 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
γι αυτο που θες θα προτεινα ableton για να κανεις warp και να πετυχεις αυτο που θες... με το audacity η to sound forge δε νομιζω οτι το κανεις τουλαχιστον ευκολα...
 

发表时间 Mon 13 Apr 20 @ 2:10 pm
PANOSV wrote :
γι αυτο που θες θα προτεινα ableton για να κανεις warp και να πετυχεις αυτο που θες... με το audacity η to sound forge δε νομιζω οτι το κανεις τουλαχιστον ευκολα...


το δοκίμασα ... είναι τούμπανο , αλλά δεν νομίζω οτι προλαβαίνω να το μάθω στην διάρκεια της ζωής που μου απομένει να ζήσω ... ευχαριστώ πάντως ...
 

发表时间 Sun 19 Apr 20 @ 6:50 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
το να μαθεις μονο το warp και να κανεις ειναι πολυ ευκολο...ολοκληρο το προγραμμα , ναι θελει καιρο...
 

发表时间 Mon 20 Apr 20 @ 3:39 pm
djpap63PRO InfinityMember since 2010
 

发表时间 Tue 21 Apr 20 @ 6:41 am
 

发表时间 Tue 21 Apr 20 @ 7:54 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)