快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: paidia xreiazomai boitheia!!

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

justbe2Home userMember since 2008
geia sas paidia. exw agorasei to mk2 kai otan bazw kai tous drivers alla kai to vdj 3.4.1 pou einai sto cd, akougontai para polla parasita apo ta ixeia. pisteuw oti ftaei i karta ixou eseis? (ebala omws kai tous hdjs 4 2008 drivers me vdj 5.2 alla pali tpt. o idios thorubos apo ta ixeia). na enimerwsw oti prin akoma mpoun oi drivers exei arxisei na akougetai o thorubos autos. apo tin stigmi dld pou to sundew akougetai.. proteinete kapoia lusi? einai amartia na to xw kai na min to xairomai....
 

发表时间 Thu 15 Jan 09 @ 6:00 pm
justbe2Home userMember since 2008
otan omws ebala ws suskeuh eksodou tin karta ixou pou exw sto pc anti na exei eksodo to mk2 pros ixeia , akougetai kampana o ixos.. paizei kati me firmware? einai apelpistiki i katastasi paidia.. help!!!
 

发表时间 Thu 15 Jan 09 @ 6:09 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Den exw tin MK2 gia na se voithisw alla exeis psaksei katholou to thema geiwsis?. H MK2 exei apo pisw vida gia geiwsi?
An den einai auto tote ta poiotika provlimata ixou odigoun synithws se kakous i kakostimenous drivers. XP i Vista trexeis?
 

发表时间 Thu 15 Jan 09 @ 6:24 pm
teomykHome userMember since 2009
vasika file prepei na fteei k i ekdosi tou virtual dj!
eixa k egw to idio provlima me tin idia konsola k to idio programa!
epita apo ena xrono agorasa tin Rmx konsola ( to epomeno modelo )
k dn exw kanenan provlima!
ta parasita ta akous tin wra pou girizeis to "Bass", to "Treble" kai to "Medium" ???
 

发表时间 Sat 17 Jan 09 @ 12:31 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)