快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Καλησπερα παιδια
Θελω να αγορασω ρο virrual dj
Καποιες ερωτησεις.
Παιζω επαγγελματικα μουσικη .μπορω να αγορασω το home plus για επαγγελματικη χρηση?
Επισης θελει να εισαι online στο ιντερνετ καθε φορα που χρησημοποιεις το προγραμα?
Και τελευταιο,πληρωνω μονο μια φορα και το εχω για παντα?
 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 1:51 am
Καλησπέρα,

Αν και δεν είμαι από τους πιο "γνώστες" αυτό που ξέρω είναι ότι με την Home Plus μπορείς να χρησιμοποιείς μόνο 1 controller (αυτόν για τον οποίο έχεις πάρει την άδεια).
Ενώ με την Pro και την Business μπορείς να χρησιμοποιήσεις όποιον controller θέλεις.

Έχουν και κάποιες άλλες μικροδιαφορές αλλά δεν τις θυμάμαι.

Κι εγώ με την Home Plus είμαι.

Όχι δεν χρειάζεται να είσαι συνδεδεμένος στο internet κάθε φορά που χρησιμοποιείς το πρόγραμμα.
Απλά όταν αγοράσεις την άδεια θα πρέπει να συνδεθείς στο internet, να περάσεις τον controller στο πρόγραμμα και είσαι οκ.

Όσο αφορά την πληρωμή, για το Home Plus ναι αυτό ισχύει. Πληρώνεις μια φορά και την έχεις για πάντα, αλλά είπαμε για το μοντέλο του controller που έχεις αγοράσει την άδεια, όχι για όλους

Στην Pro πληρώνεις ή άπαξ ή με τον μήνα ενώ στην Business πληρώνεις μόνο με τον μήνα

 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 7:33 am
 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 7:34 am
Ευχαριστω πολυ να ειστε καλα!
 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 8:49 am
Επίσης, κανονικά, για επαγγελματική χρήση χρειάζεσαι αποκλειστικά άδεια PRO.
Τέλος ΔΕΝ προσφέρουν όλες οι κονσόλες άδεια HOME Plus.

Υ.Γ.: Αν αργότερα αλλάξεις κονσόλα και έχεις άδεια HOME Plus θα χρειαστεί να πληρώσεις ολόκληρο το ποσό από την αρχή, είτε για μία νέα άδεια HOME Plus (για τη νέα κονσόλα) είτε για την αγορά του PRO.
 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 9:10 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
...κοινως παρε την pro και δε θα το μετανιωσεις...
 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 1:07 pm
Σας ευχαριστω πολυ ολους για τη βοηθεια σας!
Απλως ρωτησα διοτι διαβασα οτι η εκδοση home plus δεν ειναι για επαγγελματικη χρηση.
Εγω ενα controller εχω και δεν εχω σκοπο να αλλαξω.ειναι καινουριο.για αυτο και με βολευε αυτο το προγραμμα!
 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 2:19 pm
Συγνωμη αν σας κουρασα παιδια.με δυο λογια γινεται να αγορασω το home plus ωστε να μπορω να το χρησημοποιω μονο με ενα controller?
Για επαγγελματικη χρηση δηλαδη!
Δεν γνωριζω καλα για αυτο σας κουραζω κιολας!συγγνωμη και ευχαριστω και παλι για την βοηθεια σας
 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 2:29 pm
Θεωρητικά οφείλεις να διαθέτεις μία άδεια Pro ή Business, για επαγγελματική χρήση. Πρακτικά, καλώς ή κακώς, κανένας δεν θα σε ελέγξει, οπότε και με άδεια Plus κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου.

Από κει και πέρα, όμως...

Δεν εξελίσσεται μόνο το πρόγραμμα, εξελίσσονται και οι controllers. Συνεπώς, από την στιγμή κατά την οποία θα ασχοληθείς επαγγελματικά με την εν λόγω δραστηριότητα, θα συνειδητοποιήσεις, αργά ή γρήγορα, ότι η αίσθηση της ιδεατής - ιδανικής - τέλειας (σύμφωνα με τα παροντικά κριτήριά σου) αγοράς ενός controller αποδεικνύεται τελικά ψευδαίσθηση.

Και φυσικά αυτό δεν ισχύει μόνο στους controllers. Αντιλαμβάνεσαι κι εσύ, ότι ένα laptop ή ένα tablet ή ένα κινητό τηλέφωνο 5ετίας τείνει προς "απόσυρση". Με τη βασική διαφορά, ότι αυτά μπορείς να τα πουλήσεις, να λάβεις κάποια χρήματα, να συμπληρώσεις κάποια άλλα και να αγοράσεις κάτι πιο νέο - πιο σύγχρονο - πιο εξελιγμένο.

Αυτό, όμως, δεν θα μπορείς να το κάνεις έτσι ακριβώς, με τον τρόπο με τον οποίο σκέπτεσαι περί Virtual Dj. Διότι, ακόμη και εάν βρεις κάποιον να πουλήσεις τον controller (αναρωτιέμαι, έναν φθηνό controller 5ετίας, ποιος θα τον αγόραζε?), δεν μπορείς να "πουλήσεις" - "μεταβιβάσεις" την άδεια Plus. Οπότε και αγοράζεις την όποια άδεια εξ' ολοκλήρου (όλο το ποσό) απ' την αρχή...
 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 6:35 pm
Ευχαριστω πολυ φιλε.δικιο εχεις.απλα στην φαση τωρα δυσκολευομαι να δωσω 300 ευρω για το προ.πηρα υπολογιστη και το κοντρολερ ειναι σχετικα καινουριο.για αυτο ρωταω.εφοσον και με το home plus μπορω να κανω τη δουλεια μου και σε 2 laptop μια χαρα.αργοτερα αν υπαρχει καλυτερη οικονομικη κατασταση εννοειται παω για το προ.ευχαριστω πολυ
 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 6:44 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
Loumian92 wrote :
...αργοτερα αν υπαρχει καλυτερη οικονομικη κατασταση εννοειται παω για το προ.ευχαριστω πολυ
απλα αν μελλοντικα θες να αναβαθμισεις χανεις τα λεφτα που χεις δωσει...

 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 9:34 pm
Σ ευχαριστω πολυ
Ναι το γνωριζω αυτο...το προγραμμα αυτο θα το εχω οσο εχω και τη κονσολα απο οτι καταλαβα.
Σε περιπτωση που χαλασει η κονσολα αμα παρω την ιδια το χρησημοποιω?
Παντως μακαρι να υπηρχε η δυνατοτητα να παρω το προ αλλα δυστυχως αυτη τη δεδομενη στιγμη δεν μπορω.και απο το να δινω 23 ευρω το μηνα καλυτερα να δωσω παραπανω και να το εχω για παντα.
 

发表时间 Mon 16 Jan 23 @ 11:17 pm