快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Πρόβλημα με την έκδοση 2021 freeze
Καλησπέρα σας ,
Από την στιγμή που κατέβασα την έκδοση 2021του virtualdj αντιμετώπισα προβλήματα που εδώ και 10 χρόνια με το virtualdj δεν είχα.
Ξαφνικά πάνω σε δουλειά μου πάγωσε η οθόνη και εκλεισε ο ηχος δεν με άφηνε να κάνω τίποτα! Αναγκάστηκα να κάνω restarts από το κουμπί off.
Μετά από συνεννόηση και τον ευχαριστώ πολύ του Γιώργου είπαμε να κάνουμε ένα format στον υπολογιστή και να του προσθέσουμε μνήμη στα 8 GB....Επειδή δεν είχα κάνει ποτέ...
Ο υπολογιστής πετάει αυτήν την στιγμή. Έχει ssd με Intel i5
Ξανά κάνω καθαρή εγκατάσταση στο virtualdj 2021 με απενεργοποιημένα τα stems με καινούργιο controller ddj 800 καινούργιο καλώδιο συνδεσιμότητας.
Και εχτές με ξανά πρόδωσε πάνω σε χορό κολυσε το πρόγραμμα πάλι, αλλά αυτήν την φορά μόνον το πρόγραμμα έκανε freeze, τον υπολογιστή μπορούσα να τον χρησιμοποιήσω.
Μαλλον η λυση ειναι να γυρίσω στην έκδοση 2020.
Έχει κάποιος άλλος αντίστοιχα προβλήματα με την έκδοση virtualdj 2021 ?
Έχω και βίντεο την στιγμή που έχει κολυση αλλά δεν ξέρω πώς να το ανεβάσω..
Μπορείτε να μου πείτε πως γυρνάω στην έκδοση 2020 ? Γιατί δεν είμαστε για τέτοια τώρα που ξεκίνησε η δουλειά..
Θα εγκαταστήσω από περιέργεια και το recordbox και θα κάνω πολλές δοκιμές για να δω αν θα κολλήσει...
 

发表时间 Sun 13 Jun 21 @ 7:14 pm
Η τελευταία έκδοση πριν την 2021 είναι αυτή εδώ:
https://www.virtualdj.com/download/virtualdj8/pc/5874/

Από εκεί και πέρα προσωπικά σου εξήγησα ήδη οτι το πρόβλημα σου δεν είναι η έκδοση 2021.

Όποιος άλλος θέλει μπορεί να σου προτείνει λύσεις και σενάρια του τι μπορεί να φταίει (αφού αυτά που σου είπα εγώ δεν σε καλύπτουν)
 

发表时间 Sun 13 Jun 21 @ 8:48 pm