快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Διακοπή στον ήχο κατά το φόρτωμα στο νέο τραγούδι.

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Χθες για κάποια δευτερόλεπτα την ώρα που φόρτωνε νέο τραγούδι έκανε ένα τρίξιμο για κάποια δευτερόλεπτα 3 με 4 δευτερόλεπτα .Σταμάτησε όταν είχε φορτωθεί το νέο τραγούδι.την.Έκανα κάποια τεστ σε γρήγορες αλλαγές δεν άφηνα το πρόγραμμα να φορτώσει ολόκληρο το τραγούδι.φόρτωνε μέχρι το cue και λίγο παραπάνω και πατούσα play. Το τρίξιμο το έκανε στο τραγούδι που είχε φορτωθεί ολόκληρο στο deck και ήταν στον αέρα.
Χρησιμοποιώ win 8.1 με ι5 και 4g μνήμη και εξωτερικό δίσκο.Πάντα είχα ένα θεματάκι ένα πολύ μικρό χάσμα δευτερολέπτου μερικές φορές και μου είπε ο Γιώργος ότι είναι από τον εξωτερικό δίσκο.Εδώ τι να έγινε τι να αλλάξω για να αποφεύγω τέτοια σκαλώματα,
Να προσθέσω μνήμη και πόση?
Να βάλω εσωτερικό δίσκο?
Φταίει κάτι άλλο ?το μηχάνημα είναι ενός χρόνου δεν έχω αυτή τη στιγμή τα στοιχεία του επεξεργαστή
 

发表时间 Sat 27 Jan 18 @ 8:26 am
djkappas wrote :
Χθες για κάποια δευτερόλεπτα την ώρα που φόρτωνε νέο τραγούδι έκανε ένα τρίξιμο για κάποια δευτερόλεπτα 3 με 4 δευτερόλεπτα .Σταμάτησε όταν είχε φορτωθεί το νέο τραγούδι.Έκανα κάποια τεστ σε γρήγορες αλλαγές δεν άφηνα το πρόγραμμα να φορτώσει ολόκληρο το τραγούδι.φόρτωνε μέχρι το cue και λίγο παραπάνω και πατούσα play. Το τρίξιμο το έκανε στο τραγούδι που είχε φορτωθεί ολόκληρο στο deck και ήταν στον αέρα.
Χρησιμοποιώ win 8.1 με ι5 και 4g μνήμη και εξωτερικό δίσκο.Πάντα είχα ένα θεματάκι ένα πολύ μικρό χάσμα δευτερολέπτου μερικές φορές και μου είπε ο Γιώργος ότι είναι από τον εξωτερικό δίσκο.Εδώ τι να έγινε τι να αλλάξω για να αποφεύγω τέτοια σκαλώματα,
Να προσθέσω μνήμη και πόση?
Να βάλω εσωτερικό δίσκο?
Φταίει κάτι άλλο ?το μηχάνημα είναι ενός χρόνου δεν έχω αυτή τη στιγμή τα στοιχεία του επεξεργαστή


 

发表时间 Sun 28 Jan 18 @ 1:37 pm
Γράψε μας ποιον εξωτερικό δίσκο έχεις (μάρκα και χαρακτηριστικά)
Επίσης, πόσο χώρο του δίσκου χρησιμοποιείς;
 

发表时间 Mon 29 Jan 18 @ 11:23 am

Είναι 1τερα και χρησιμοποιώ 779 και 220 ελεύθερα.
 

发表时间 Mon 29 Jan 18 @ 2:14 pm
Οι εξωτερικοί Seagate φημίζονται για την ταχύτητα τους. Κοίτα λίγο το ποσοστό κερματοποίησης στο δίσκο (κάνε ένα defrag δηλαδή) και πες μου αν μέσα στο φάκελο VirtualDJ στο root του δίσκου υπάρχει υποφάκελος backup με broken databases εσωτερικά.
Επίσης, η database τι μέγεθος έχει;
 

发表时间 Mon 29 Jan 18 @ 8:22 pm
..
 

发表时间 Tue 30 Jan 18 @ 1:48 pm
..
 

发表时间 Tue 30 Jan 18 @ 1:48 pm
ποσοστό κερματοποίησης 0%
υποφάκελος backup με broken databases εσωτερικά ναι έχει 6 databases
Η database έχει μέγεθος 82,8 mb
 

发表时间 Tue 30 Jan 18 @ 1:53 pm
Διέγραψε τον φάκελο με τις broken database
 

发表时间 Tue 30 Jan 18 @ 1:59 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)