快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Πρόβλημα κρασαρίσματος

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Καλησπέρα σας...
Έχω ένα σοβαρό πρόβλημα:
Εδώ και 1 μήνα μου κλείνει το πρόγραμμα εν ώρα εργασίας για 2 δευτερόλεπτα και μου ανοίγει μόνο του με το τραγούδι που έπαιζε στο σημείο που είχε σταματήσει...
Με την μόνη διαφορά ότι τα τραγούδια που είχα παίξει τα έχει ως μη παιγμένα!
Μου το έχει κάνει 4-5 φορές σύνολο,από μια φορά την ημέρα
Και πολλές φορές μου πιδάει το κομμάτι και εικονικά(βλέποντας το πρόγραμμα) και στον ήχο!
Παίζω με macbook pro i7, 8g ram, λογισμικό Mavericks και με cdj400 περίπου 2 χρόνια χωρίς να είχα τέτοια προβλήματα...Το latency το έχω στο Automatic (1024)
Το πρόγραμμα είναι ενημερωμένο...
Ξέρει κάποιος τι μπορεί να είναι?Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

发表时间 Thu 07 Dec 17 @ 3:20 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Το τελευταίο Crash report που ανέβηκε στους server μας από το account σου είναι από το 2015. Επομένως την ώρα που συνέβη αυτό που περιγράφεις δεν ήσουν μάλλον online. Για να μπορέσουμε να βοηθήσουμε και να προωθήσουμε το θέμα, πρέπει να προσπαθήσεις να το αναπαραγάγεις στο σπίτι με τον υπολογιστή σου συνδεδεμένο στο Internet. Όταν το καταφέρεις ποστάρισε εδώ για να το επιβεβαιώσω.

Σημείωση, τα Crash reports ανεβαίνουν αυτόματα, δεν αποθηκεύονται στον υπολογιστή και δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο.
 

发表时间 Thu 07 Dec 17 @ 5:00 pm
Καλησπέρα!
Μου το ξαναέκανε πριν 2 μέρες και ήμουν online...
Λογικά θα σας έχει έρθει.
Περιμένω νέα σας,ευχαριστώ πολύ!
 

发表时间 Mon 18 Dec 17 @ 11:03 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ναι ΟΚ το crash report ελήφθη. Θα ποστάρω εδώ όταν έχω νεά απο το Dev. Team

Εν τω μεταξύ, μπορείς να δοκιμάσεις για το επόμενο διάστημα να εγκαταστήσεις και να χρησιμοπιήσεις την Build 3870 ? Διάλεξέτην από εδώ https://www.virtualdj.com/download/build.html
 

发表时间 Mon 18 Dec 17 @ 3:07 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)