快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Προβλημα με την φορτωση τραγουδιων

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

dja2006PRO InfinityMember since 2005
Καλημερα.Εχω το vitual 8.2 με την κονσολα hercules instinct.Eνω με τα windows 8 δουλευε ρολοι,με τα windows 10 καποιες φορες ενω παιζει τραγουδι,μολις παω να φορτωσω το αλλο καναλι με τραγουδι σταματαει ο ηχος εντελως για κατι δευτερα.Στην εγγραφη δεν ακουγεται.Ακουγεται μονο στα ηχεια.Την βοηθεια σας.Ευχαριστω
 

发表时间 Mon 23 Oct 17 @ 8:13 am
Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει ότι ακόμα δεν έχει διορθωθεί τελείως είναι κάποιες φορές που έχω φορτώσει τραγούδια που είναι σε ενότητες 20 λεπτά κλπ μετά όταν φορτώνω κάποιο κανονικό τρίλεπτο ας πούμε εκεί με το που πατάς load κάνει διακοπή ήχου πιστεύω ότι συμβαίνει σε όλους γιατί εμένα το έκανε με όλες τις εκδόσεις και με όλα τα pc μέχρι σήμερα.
Το είχε κουσούρι πάντα το vdj αυτό...
 

发表时间 Wed 25 Oct 17 @ 8:03 am
Δεν έχω τέτοιο πρόβλημα, αλλά το load priority σε τι τιμή το έχεις; Δοκίμασες να το χαμηλώσεις;
Και η διακοπή αυτή είναι μάλλον θέμα δίσκου καθώς το ένα αρχείο αποσυμπιέζεται on-the-fly ενώ φορτώνεις το άλλο...
 

发表时间 Wed 25 Oct 17 @ 9:13 am
dja2006PRO InfinityMember since 2005
Θα το κοιταξω αυτο με το load priority.Εμενα παντως συνηθως μου το κανει 1 εως 2 φορες το πολυ σε 6 ωρο προγραμμα.
 

发表时间 Thu 26 Oct 17 @ 8:14 am
Το έχω στο normal για να φορτώνει γρήγορα αλλά δεν το κάνει συνέχεια το κάνει 5 με 6 φορές όλο το βράδυ.
Δεν βάζω άλλη επιλογή γιατί θέλω να φορτώνει γρήγορα.
Να σημειώσω ότι παίζω πάντα με εξωτερικό δίσκο.
 

发表时间 Fri 27 Oct 17 @ 6:56 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)